EUCERIN pH 5 Hand Cream 75 ML 63154

420,00 den

2 in stock

Description

Kremi i duarve është i formuluar posaçërisht për ta bërë lëkurën e thatë dhe të ndjeshme të duarve më rezistente dhe për ta mbrojtur atë nga tharja. Sistemi unik i ekuilibrit të pH të Eucerin përmban pH5 pH citrat për të rivendosur dhe ruajtur pH të lëkurës.

Formula përmban gjithashtu dexpanthenol, një përbërës aktiv i njohur për veprimin e tij rigjenerues dhe aftësinë për të përshpejtuar shërimin e plagëve. Panthenol rikthen mbrojtjen natyrale të lëkurës dhe redukton ndjeshmërinë e saj.

Kremi i duarve ndihmon në reduktimin e humbjes së lagështirës dhe mbrojtjen e lëkurës nga acarimi.

Përdoreni sa herë të jetë e nevojshme për lëkurë të butë dhe delikate.

Brand

Еуцерин

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “EUCERIN pH 5 Hand Cream 75 ML 63154”