EUCERIN pH 5 Cream 75 ML 63022

650,00 den

2 in stock

Description

Krem për fytyrën dhe trupin – formula me vlerën optimale të pH ndihmon në rikthimin e mbrojtjes natyrale të lëkurës dhe ka një efekt të dobishëm në ndjeshmërinë e saj.

Përmban dexpanthenol i cili njihet për veprimin e tij rigjenerues.

Ofron hidratim afatgjatë, përthithet shpejt
I përshtatshëm për kujdesin e përditshëm të lëkurës së prirur ndaj alergjive – Alergjia e tipit 1 (p.sh. poleni)

Hulumtimet dermatologjike vërtetojnë efikasitetin dhe tolerancën shumë të mirë të produktit nga lëkura e ndjeshme dhe e

Brand

Еуцерин

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “EUCERIN pH 5 Cream 75 ML 63022”