EUCERIN DermatoCLEAN [Hyaluron] MILK 200 ML 63991

590,00 den

Out of stock

Description

Qumësht pastrues hialuronik për lëkurë të thatë.

Me një teksturë të pasur kremoze
Heq grimin
Ndihmon lëkurën të marrë frymë më mirë
Është vërtetuar se është në përputhje me lëkurën e ndjeshme
Ushqen lëkurën e thatë dhe të ndjeshme

Përmban një kombinim inovativ të përbërësve aktivë:

Kompleksi APG – kompleks efektiv dhe i butë për heqjen e papastërtive
Gluko-glicerol – një përbërës aktiv natyral hidratues
Acidi hialuronik – hidratim intensiv

Brand

Еуцерин

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “EUCERIN DermatoCLEAN [Hyaluron] MILK 200 ML 63991”