ESENBAK IMUNO DIGEST Capsules x 10

360,00 den

Out of stock

Description

Probiotiku EsenBak IMUNO DIGEST përmban një kombinim të 10 kulturave probiotike të zgjedhura me kujdes të laktobacileve dhe bifidobaktereve, zinkut, vitaminave B1, B2, B6 si dhe aminoacidit esencial L-lizin.

Falë përbërjes së tij unike, EsenBak IMUNO DIGEST vendos shpejt ekuilibrin e mikrobiotës së zorrëve tek fëmijët dhe të rriturit, mbron sistemin tretës dhe forcon mbrojtjen e trupit.

Kulturat probiotike në probiotikët EsenBak IMUNO DIGEST shfaqin efekte të forta antimikrobiale, imunomoduluese dhe antioksidante që çojnë në lehtësimin e problemeve të tretjes me origjinë të ndryshme, reduktojnë shfaqjen e infeksioneve, reaksioneve alergjike dhe çrregullime të tjera.

Duke qenë se EsenBak IMUNO DIGEST është i pasuruar me zink, vitamina B dhe L-lizinë, përdorimi i rregullt i tij ka një efekt pozitiv në sistemin imunitar përmes disa mekanizmave të ndryshëm.

Mund të përdoret nga fëmijët mbi 6 vjeç dhe të rriturit.

Brand

Есенса

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ESENBAK IMUNO DIGEST Capsules x 10”