Cysticare Tablets x 60

1,040,00 den

Personat mbi 14 vjeç, një tabletë në ditë me vakt. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore nëse nuk këshillohet nga një profesionist i kualifikuar.

1 in stock

SKU: HAID-71 Category:

Description

Tabletat HealthAid® Cysticare® janë të formuluara posaçërisht duke përdorur ekstrakte bimore natyrale të cilësisë së lartë që rafinohen dhe pastrohen për përthithje dhe përdorim maksimal nga trupi. Formulë e re e pasur me majdanoz dhe bredh. Formulimi përmban gjithashtu ekstrakt boronicë, vitaminë C, bioflavonoidë agrume.

Brand

Хеалтх Еид

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cysticare Tablets x 60”