AGNES Tablets x 60

540,00 den

Dozimi: 1 tabletë në mëngjes para ngrënies. Për personat mbi 12 vjeç.

1 in stock

SKU: FRTX-1 Category:

Description

Agnes rekomandohet për gratë për të lehtësuar sindromën premenstruale (PMS) dhe disa çrregullime menstruale.

Agnes nuk përmban hormone, por një ekstrakt të standardizuar të barit Vitex (Vitex Agnus castus). Përfitimet e ekstraktit rrjedhin nga efekti i tij në gjëndrrën e hipofizës në prodhimin e hormonit luteinizues. Kjo ndikon në prodhimin e progesteronit dhe në normalizimin e ciklit menstrual.

Brand

Фортекс

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “AGNES Tablets x 60”