-30% Off

REFEMIN Capsules x 30

Original price was: 330,00 den.Current price is: 231,00 den.

Cimifuga ndihmon në lehtësimin e shqetësimeve të menopauzës si ndezjet e nxehta, djersitjen, shqetësimin dhe nervozizmin.

1 in stock

Description

Kapsula REFEMIN
Produkt dietik

Cimifuga ndihmon në lehtësimin e shqetësimeve të menopauzës si ndezjet e nxehta, djersitjen, shqetësimin dhe nervozizmin. Ato përdoren gjithashtu për çrregullimet menstruale tek vajzat dhe gratë e reja, si dhe lehtësojnë vështirësitë para menstruacioneve dhe dismenorrenë.

Paketimi: 30 kapsula
1 kapsulë përmban: 10 mg ekstrakt rizome të thatë Cimicifuga racemose
Udhëzime për përdorim: 1 deri në 2 kapsula në ditë gjatë vaktit

Brand

Диетфарм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “REFEMIN Capsules x 30”