BURRA SUN BODY Milk SPF 30 200 ml

780,00 den

3 in stock

Description

BURЯA Sun Milk për mbrojtjen e lëkurës së fytyrës dhe trupit nga dielli SPF30, mbron nga rrezatimi i dëmshëm ultravjollcë në një gamë të gjerë të kombinimit të filtrave kimikë UVA dhe UVB. Duke përdorur emulsifikues modernë, është arritur që produkti të përhapet dhe fërkohet lehtë, përthithet shpejt dhe nuk lë shtresë okluzive në lëkurë.

Ektoina, gjalpi shea, squalane dhe vitamina E mbrojnë gjithashtu lëkurën nga acarimi për shkak të ekspozimit ndaj rrezeve UVA/UVB.

mbrojtje efektive e lëkurës së fytyrës dhe trupit nga rrezet UVA/UVB
me ektoine e cila mbron lekuren nga fotoplakja
përshtatur për të gjitha moshat
pa parabene

Brand

Есенса

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BURRA SUN BODY Milk SPF 30 200 ml”