BURRA SUN FACE & BODY Spray SPF 30 200 ml

960,00 den

3 in stock

Description

BURЯA® SUN Face & Body Spray SPF30 zë një vend të veçantë në koleksionin BURЯA® SUN, pasi siguron mbrojtje të padukshme, uniforme të lëkurës dhe fytyrës dhe trupit nga rrezet UVA, UVB dhe IR-A, duke e bërë atë të butë dhe të hidratuar. Ka një formulim të papërshkueshëm nga uji dhe është i destinuar për të gjithë familjen, ndaj është jashtëzakonisht praktik për shkak të shumëfunksionalitetit të tij.

BURЯA® SUN Face & Body Spray SPF30:

Mbrojtje efektive UVA / UVB / IR-A për të gjitha fototipet e lëkurës
teksturë e lehtë dhe jo e yndyrshme që nuk lë shenja të bardha në lëkurë
formulim i papërshkueshëm nga uji
prania e ektoinës, e cila mbron nga fotoplakja duke arritur një efekt “anti-plakje”.
prania e “përforcuesit SPF” i cili rrit efikasitetin e filtrave të pranishëm UV
mungesa e parabeneve

Brand

Есенса

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BURRA SUN FACE & BODY Spray SPF 30 200 ml”