BIOTIN Tablets x 30

230,00 den

Tableta për flokë, lëkurë dhe mukoza të shëndetshme

2 in stock

Description

Biotin Dietfarm është një suplement dietetik me biotinë. Ato kanë për qëllim ruajtjen e lëkurës, flokëve dhe mukozave të shëndetshme.

Biotina mund të gjendet në të verdhat e vezëve, mish, fasule dhe peshk, por nuk është e disponueshme në shumicën e ushqimeve. Si lëndë ushqyese është e rëndësishme për shëndetin e flokëve.

Përmban: (2 tableta)

Biotinë (D-biotin) 300 g

Një mënyrë përdorimi:

Një tabletë në mëngjes dhe në mbrëmje. Tabletat mund të merren për maksimum 3 deri në 4 muaj.

Brand

Диетфарм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BIOTIN Tablets x 30”