TETESEPT SEA SALT FOR BATHING JOINTS&MUSCELS 600 g

400,00 den

Përdorimi: Shtoni 3/4 e kapakut të kripës së detit në një vaskë të nxehtë në 35-38 ° C. Rekomandohet një banjë 10 deri në 20 minuta. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Shënim: Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë të banjës me sipërfaqe dhe objekte të ndjeshme Shpëlajeni vaskën plotësisht me ujë të ngrohtë për të hequr mbetjet e produktit. Paralajmërim: Mbajeni larg fëmijëve. “

Out of stock

SKU: TETES-28 Category: Tags: , , ,

Description

“Formula e avancuar me 4 vajra thelbësorë, qetëson tensionin, ngroh dhe relakson. Rozmarinë + pisha e bardhë + Gavez + Arnica 100% kripë deti e pastër + vajra esenciale – Kujdes intensiv i lëkurës – I tretshëm lehtësisht Për trajtime 7-9, kripa e detit përmban një kombinim i vajrave thelbësorë natyralë të kamforit, arnikës, rozmarinës, vajit të pishës së bardhë, vajit të myrtles dhe vajit të eukalipt dhe përshtatur për nevojat tuaja specifike. Fillimisht nga Franca, kripa e detit u krijua për të lehtësuar tensionin. “Me ujë të valë, përmirëson qarkullimin periferik. Përveç kësaj, kripa e pastër e detit përmban minerale natyrore që ushqejnë lëkurën tuaj. Testuar dermatologjikisht. Ushqen dhe ushqen lëkurën falë liposomeve. Pa parafinë, silikon dhe vajra minerale. I përshtatshëm për veganët. “

Brand

Тетесепт

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TETESEPT SEA SALT FOR BATHING JOINTS&MUSCELS 600 g”