LAVENDER ROOM Spray

300,00 den

Aromatizues Dhome 400 ml

1 in stock

SKU: DRLVNDR-18 Category:

Description

Lëreni shtëpinë, makinën, zyrën tuaj të rrethohen nga aroma magjike e livandës. Është efektiv kundër aromave të padëshiruara në të gjitha ambientet e banimit.
* Me veçorinë antibakteriale të vajit të livandës, ai e bën ambientin tuaj më higjienik.
* Mund ta përdorni në perde, kolltuqe, garderoba dhe dollapë këpucësh.

Brand

Др.Лавендер

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LAVENDER ROOM Spray”