BABY SHAMPO – DR.LAVENDER

300,00 den

Shampo për fëmijë me vaj livande 500 ml

1 in stock

SKU: DRLVNDR-1 Category:

Description

Shampo për bebe me vaj livande – I jep butësinë kadifeje të luleve të livandës dhe prekjen e mëndafshtë foshnjave me aromën e veçantë. I ndihmon fëmijët të kenë një gjumë të mirë duke i dhënë relaksim dhe qetësi pas çdo përdorimi.

Brand

Др.Лавендер

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BABY SHAMPO – DR.LAVENDER”