Babytol DHA Capsules x 30

525,00 den

3 in stock

SKU: 4UPH-2 Category: Tag:

Description

• DHA Omega – 3 acide yndyrore që fitohen nga vaji i mikroalgave për zhvillimin e shëndetshëm të trurit dhe shikimin tek të porsalindurit._x000D_
• Aplikohet që nga dita e lindjes së të porsalindurit

Brand

4У Фарма

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babytol DHA Capsules x 30”