Babytol D3 + DHA Capsules x 30

580,00 den

7 in stock

SKU: 4UPH-3 Category: Tag:

Description

• DHA Omega – 3 acide yndyrore që fitohen nga vaji i mikroalgave për zhvillimin e shëndetshëm të trurit tek të porsalindurit, funksionet njohëse dhe mendore tek foshnjat dhe fëmijët._x000D_
• DHA Omega – 3 acide yndyrore që fitohen nga vaji i mikroalgave për zhvillimin e duhur të shikimit dhe funksioneve të syve tek foshnjat dhe fëmijët._x000D_
• Aplikohet nga muaji i 4-të nga lindja deri në fund të vitit të 3-të.

Brand

4У Фарма

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babytol D3 + DHA Capsules x 30”