SUBRINA BREZA Shampoo 230 ml

130,00 den

Out of stock

SKU: ILRJ-4 Category: Tags: , ,

Description

Shampo me ekstrakt natyral mështekne forcon flokët dhe përshpejton rritjen e tyre.
Është i përshtatshëm për larjen e shpeshtë të të gjitha llojeve të flokëve.

Brand

Илирија

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SUBRINA BREZA Shampoo 230 ml”