ANGIPRO ACTIVE Spray 20 ml

310,00 den

3 in stock

SKU: PMED-5 Category:

Description

Spray Angipro Active është një kombinim efektiv i klorurit cetylpiridine antiseptik me spektër të gjerë, përbërësve natyralë bimorë dhe propolisit. Efekti antiseptik i klorurit të cetilpiridinës përmirësohet nga shtimi i përbërësve natyralë në tretësirën e propolisit, trumzës, sherebelës, nenexhikut dhe shtimit të mentolit si një anestetik natyral. Falë kësaj përbërjeje, spray Angipro Active ndihmon në mënyrë efektive me inflamacionin e zgavrës së gojës, fytit dhe ftohjet.

Brand

Фармамед

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ANGIPRO ACTIVE Spray 20 ml”