ALOE VERA ESI GEL 100ml

300,00 den

Ka një efekt qetësues, ushqyes, hidratues dhe elastik në lëkurën e thatë dhe të dëmtuar.Përmban vaj tea tree i cili ka veti antimikrobike.

Out of stock

SKU: ESI-18 Category: Tags: , , , ,

Description

Ka një efekt qetësues, ushqyes, hidratues dhe elastik në lëkurën e thatë dhe të dëmtuar.Përmban vaj tea tree i cili ka veti antimikrobike.

Brand

Еси

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ALOE VERA ESI GEL 100ml”