UTISEPT Capsules x 30

590,00 den

Përdorimi:
Të rriturit: Pini një kapsulë dy herë në ditë me një gotë ujë.
Doza e rekomanduar ditore nuk duhet të tejkalohet.
Paralajmërime:
Efektet anësore: dhimbje epigastrike, marramendje mund të shfaqen rrallë
dhe probleme me tretjen. Gratë shtatzëna dhe laktuese duhet të jenë para përdorimit
konsultohuni me mjekun tuaj. Nuk rekomandohet për personat e ndjeshëm ndaj
ndonjë nga përbërësit.
Ky produkt është një suplement dietik dhe nuk duhet të përdoret si
Zëvendësimi i një diete të plotë dhe të ekuilibruar.

5 in stock

SKU: PHNV-26 Category:

Description

Vetitë:
Utisept® përmban ekstraktin bimor të patentuar Ellirosetm,
marrë nga një lule hibiskusi (Hibiscus sabdari a), e cila është një novator
zgjidhje, e destinuar për traktin urinar. Aktiviteti bazohet në veprim
të përbërësve të ekstraktit dhe metabolitëve të tij të cilët pas marrjes
preparati eliminohet përmes rrugëve urinare. Përdorimi i lehtëson ato
parehati dhe zvogëlon ndjeshmërinë e traktit urinar, veçanërisht te personat me
gjë që çoi në zhvillimin e mbindjeshmërisë urinare pas të shpeshta
infeksionet dhe inflamacionet. Si një shtesë diete, Utisept® është gjithashtu i sigurt
gjatë përdorimit afatgjatë, prandaj rekomandohet veçanërisht si ndihmës për
duke ruajtur shëndetin dhe elasticitetin e traktit urinar.

Brand

Фарманова

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “UTISEPT Capsules x 30”