TETESEPT KIDS BATH TREASURE HUNTER 140 g

200,00 den

“Përdorni: Hiqni me kujdes petëzimin nga vaska e banjës. Mbushni vaskën me ujë të ngrohtë në 35-38 ° C dhe shtoni vaskën. Formula e veçantë ngjyrosë ujin blu. Larja rekomandohet për 10 deri në 20 minuta. Vaska është për paralajmërim: Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç. Përmban pjesë të vogla që mund të gëlltiten – rreziku i mbytjes dhe bllokimit të zorrëve. Përdoret vetëm nën mbikëqyrjen e të rriturve. Mos konsumoni. “Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me sipërfaqe dhe objekte të ndjeshme “

Out of stock

SKU: TETES-17 Category: Tags: , , ,

Description

Top banje – përmban 1 koleksion figurash. Timeshtë koha për argëtim në një banjë me fruta të freskëta që ushqen lëkurën e fëmijës suaj. Testuar dermatologjikisht. Pastron dhe ushqen butësisht lëkurën. Ngjyrat e ushqimit. Pa parafinë dhe vajra minerale. Uji i larjes nuk njollos lëkurën, flokët ose banjën. Për fëmijë nga 3 vjeç e lart.

Brand

Тетесепт

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TETESEPT KIDS BATH TREASURE HUNTER 140 g”