TETESEPT HALLO WINTERHEART SHOWER GEL 200 ml

210,00 den

Out of stock

SKU: TETES-8 Category: Tags: , , ,

Description

Krem xhel dushi me fik dhe vaj portokalli për ndjesinë e butë të lëkurës. Përshëndetje xhel dushi për kremin e zemrës, me përbërësit e tij të çmuar të vajit natyral të portokallit dhe ekstraktit të fikut siguron shkëlqim dhe butësi në lëkurë dhe do të sjellë ekuilibrin e shpirtit dhe trupit tuaj. Me aplikim të rregullt lëkura është e hidratuar dhe e lëmuar. Testuar dermatologjikisht. Zhvilluar dhe testuar në përputhje me arritjet aktuale shkencore. Pa vajra minerale, parafina dhe silikone. pH-neutral, pa sapunë alkaline. I përshtatshëm për veganët.

Brand

Тетесепт

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TETESEPT HALLO WINTERHEART SHOWER GEL 200 ml”