SUPER COLLAGEN + C Tablets x 60

995,00 den

Merrni 1 tabletë dy herë në ditë, gjysmë ore para ngrënies.

1 in stock

SKU: PMED-15 Category:

Description

Suplement ushqimor për ligamentet, tendinat, muskujt dhe kockat e forta. Rekomandohet për dhimbje në gjunjë, kyçe, shpatulla, për shërim më të shpejtë të frakturave, për shërim më të shpejtë të dëmtimeve të indeve pas politraumave, në variçe. Kolagjeni është proteina kryesore e trupit të njeriut.

Brand

Фармамед

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SUPER COLLAGEN + C Tablets x 60”