SOS RESCUER BALSAM

535,00 den

Aplikohet në mënyrë të barabartë në lëkurë derisa të përthithet plotësisht.

Out of stock

SKU: SWSSENRG-13 Category:

Description

10 barishte zvicerane + vitamina E, C, B6 + vajra esenciale jojoba, gjalpë shea, gjemba ujku dhe pemë çaji + Bisabolol + Dexpanthenol

Ka efekte shëruese të plagëve

Përmirëson qarkullimin e gjakut në vendin e aplikimit

Stimulon rigjenerimin e indeve

Ka veprim anti-inflamator dhe antiseptik

Ndihmon në qetësimin e lëkurës dhe lehtësimin e acarimit

Me pantenol qetësues

Brand

Свис Енерџи

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SOS RESCUER BALSAM”