RECEPT SENSITIVE ACTION Shampoo 400 ml

320,00 den

1 in stock

SKU: ILRJ-10 Category: Tags: , ,

Description

Shampo kundër zbokthit SUBRINA RECEPT SENSITIVE ACTION për skalpin e ndjeshëm përmban përbërësin aktiv pirokton olamine i cili parandalon formimin e zbokthit kokëfortë, parandalon rishfaqjen e tij dhe nuk dëmton vajrat natyralë të një skalpi të shëndetshë

Brand

Илирија

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “RECEPT SENSITIVE ACTION Shampoo 400 ml”