PROLIFE Pastiles x 24

400,00 den

1 deri në 2 tableta në ditë sipas nevojës. Shpërndani tabletat në gojë ose përtypni.

89 in stock

Description

PROLIFE është një suplement dietetik që përmban kultura të gjalla bakteriale, doza të rekomanduara të vitaminave B dhe glukooligosakaride. Ata ndalojnë dhe parandalojnë diarrenë, rivendosin dhe mbrojnë mikroflorën e zorrëve.

Brand

Јадран галенска лабораторија

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PROLIFE Pastiles x 24”