PrenataS Capsules x 30

895,00 den

Out of stock

SKU: PHRMS-10 Category: Tag:

Description

PrenataS është një shtesë dietike që përmban një kombinim unik të acidit folik aktiv dhe hekurit të veshur me hekur për gratë shtatzëna, lactating dhe shtatzëna.
Quatrefolic – Një formë inovative e folatit që zvogëlon lodhjen dhe lodhjen dhe kontribuon në rritjen e indeve të nënës gjatë shtatëzënësisë.

* Nuk përmban alergjen
* Pa gluten dhe laktozë
* Asnjë OMGJ dhe konservantë

Brand

ФармаС

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PrenataS Capsules x 30”