LIVSANE Vitamin C powder 100 g

170,00 den

Out of stock

SKU: LVSN-3 Category:

Description

Mënyra e përdorimit: Tretni një lugë çaji në ujë, lëng ose çaj dhe pini një herë në ditë. Doza e rekomanduar ditore nuk duhet të tejkalohet.

Brand

Ливсане

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LIVSANE Vitamin C powder 100 g”