TETESEPT DEEP RELAXATION BATH 150 ml

410,00 den

“Përdorimi: Në varësi të madhësisë së vaskës, shtoni 1 kapak në ujë të nxehtë në 35-38 ° C dhe shijoni për 10-15 minuta. Ne ju rekomandojmë që të ngroheni dhe të pushoni pas larjes. Mund të përdoret çdo ditë ose si e nevojshme. Paralajmërim: Produkti i banjës për të rritur Mbajeni larg fëmijëve, Mos e përdorni në lëkurë të dëmtuar Mos përdorni gjatë shtatëzënësisë dhe laktacionit Shënim: Shtoni banjën në ujin e para-përgatitur të banjës për të shmangur ndonjë njollë në vaskë. “Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me sipërfaqe të ndjeshme. Shpëlajeni vaskën me ujë të ngrohtë pas larjes për të hequr mbetjet e produkteve. Ju rekomandojmë që të ngroheni dhe të pushoni pas larjes. Mund të përdoret çdo ditë ose sipas nevojës. “

Out of stock

SKU: TETES-4 Category: Tags: , , ,

Description

“Lehtëson tensionin, relaksohet dhe ndihmon në tensionin e trupit. Jaseminë + citronella + gjethe e hershme + portokalli. Dush i përqendruar 125 ml, pa flluskë, për 12 banja. Ka një efekt të dobishëm në relaksimin dhe rijetëzimin e trupit tuaj – rekomandohet për tension. E vetmja përzierje e jasemines, citronelës, bergamotit dhe vajit thelbësor të portokallit, si dhe ekstraktit të hershëm të gjethes, i përshtatur për të lehtësuar tensionin. Kur kombinohet me ujë të ngrohtë, relakson tërë trupin. Ulja e tensionit dhe lehtësimi Efekti afatgjatë: Ndjenjë e këndshme e zgjatur për orë të tëra pas larjes Përfitoni nga efekti afatgjatë i këtij kombinimi unik për të lehtësuar tensionin, çliruar tensionin dhe për ta bërë trupin tuaj të ndihet më mirë. Testuar dermatologjikisht dhe. “ushqen lëkurën falë liposomeve. Pa parafinë, silikon dhe vajra minerale. I përshtatshëm për veganët “.

Brand

Тетесепт

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TETESEPT DEEP RELAXATION BATH 150 ml”