Omegazon Capsules x 30

880,00 den

Omegazon janë kapsolla me nivel të lartë të Omega-3 750mg të distiluar molekularisht, të pasura me EPA / DHA, formulë pa shije, anti-zbaticë, 100% natyrale, pa papastërti, ndihmon për të pasur një funksionim normal të zemrës.

Out of stock

SKU: HAID-45 Category:

Description

Për të rriturit dhe fëmijët mbi 14 vjeç, një deri në tre kapsula në ditë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore nëse nuk këshillohet ndryshe nga një person i kualifikuar në mënyrë të përshtatshme.

Brand

Хеалтх Еид

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Omegazon Capsules x 30”