NO DOL Capsules x 60

500,00 den

Formulë e plotë dhe origjinale me përbërës natyralë për të përmirësuar fleksibilitetin dhe për të lehtësuar dhimbjet e kyçeve. Plotësisht efektive falë kombinimit kompleks të glukozaminës, sulfatit kondroitin, MSM, bimëve Kthetrat e Djallit, aloes, shelgut dhe arnicës. Redukton ënjtjen dhe ngurtësimin, lehtëson lëvizshmërinë, zvogëlon dhimbjen dhe inflamacionin. Glukozamina, kondroitina dhe kthetrat e djallit janë të dobishme për përmirësimin e fleksibilitetit dhe lëvizshmërisë së nyjeve. është i dobishëm për shkak të veprimit të tij antioksidues për të mbrojtur qelizat nga radikalet e lira

19 in stock

SKU: ESI-5 Category: Tags: , , ,

Description

Formulë e plotë dhe origjinale me përbërës natyralë për të përmirësuar fleksibilitetin dhe për të lehtësuar dhimbjet e kyçeve. Plotësisht efektive falë kombinimit kompleks të glukozaminës, sulfatit kondroitin, MSM, bimëve Kthetrat e Djallit, aloes, shelgut dhe arnicës. Redukton ënjtjen dhe ngurtësimin, lehtëson lëvizshmërinë, zvogëlon dhimbjen dhe inflamacionin. Glukozamina, kondroitina dhe kthetrat e djallit janë të dobishme për përmirësimin e fleksibilitetit dhe lëvizshmërisë së nyjeve. është i dobishëm për shkak të veprimit të tij antioksidues për të mbrojtur qelizat nga radikalet e lira

Brand

Еси

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NO DOL Capsules x 60”