MULTIVITAMOL L-FORMULA Syrup 200 ml

300,00 den

Dozimi: fëmijët nga 6-14 vjeç: një herë në ditë për 1/2 lugë çaji,
fëmijët> 14 vjeç dhe të rriturit: dy herë në ditë 1 lugë çaji,
(një lugë çaji korrespondon me 5 ml shurup).

8 in stock

SKU: DRTHSS-64 Category:

Description

Dr Thais Multivitamol 6+ shurup, formula L 200 ml
kombinim i balancuar i 9 vitaminave, lizinës dhe lecitinës së sojës,
formula për kushtet e rritjes së nevojave ushqyese të fëmijëve të shkollës,
shije e këndshme e pjeshkës,
vitaminat A, B6, D dhe C kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar,
Acidi pantotenik kontribuon në aftësinë normale mendore, metabolizmin normal të energjisë dhe zvogëlon lodhjen dhe rraskapitjen.

Brand

Др.Тајс

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MULTIVITAMOL L-FORMULA Syrup 200 ml”