MELEM SO NEVEN 15ml

140,00 den

Aplikohet në sasi të vogla, në një shtresë të hollë në zonën e dëmtuar disa herë në ditë.

Out of stock

SKU: PMED-50 Category:

Description

Karakteristikat dhe qëllimi: Pomada e Marigoldit është menduar për kujdesin e lëkurës së plasaritur, shërimin e plagëve, mbrojtjen nga i ftohti, era dhe ndikimet e tjera të jashtme. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Brand

Фармамед

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MELEM SO NEVEN 15ml”