BLACK UP Facial Sun Cream SPF-30 50 ml

210,00 den

4 in stock

Description

Përmban një kombinim të filtrave UVA dhe UVB, vitaminë E, De-panthenol dhe ekstrakt aloe vera. Përbërësit e integruar ofrojnë mbrojtje të lartë të fytyrës nga rrezet UVA dhe UVB gjatë banjove të diellit dhe në të njëjtën kohë mbrojnë lëkurën nga djegia dhe skuqja.

Filtrat UVA dhe UVB janë filtra kimikë të cilësisë së lartë që kanë aftësinë të thithin rrezet UV dhe në këtë mënyrë të mbrojnë lëkurën nga rrezet e dëmshme UV. Veprimi i tyre përmirësohet nga një filtër mekanik UVA/B me një gamë të gjerë veprimesh dhe rekomandohet veçanërisht për lëkurën e ndjeshme.
Kremi është i pasuruar me ekstrakt aloe vera, i cili i jep më shumë lagështi lëkurës.

Përmban De-panthenol, i cili është një hidratues i fuqishëm që depërton në shtresat e poshtme të lëkurës dhe vitaminë E, e cila ka një efekt të madh antioksidues.

I testuar dermatologjikisht.

Është i destinuar për të gjitha llojet e lëkurës.

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni në lëkurë të thatë 15 minuta para ekspozimit në diell dhe pas çdo banje. Mund të përdoret disa herë gjatë ditës.

Brand

Блекап

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BLACK UP Facial Sun Cream SPF-30 50 ml”