LAVENDER DRIED FLOWERS 100 g

180,00 den

Lule të thara të livandos – Dr. Lavender 100gr

Out of stock

SKU: DRLVNDR-10 Category:

Description

Përdorimi – Lulet e thara të livandos mund të përdoren si çaj.
Në një filxhan me ujë të valuar shtoni një lug caji dhe lëreni të qëndroj për 5-8min dhe pastaj pijeni.
Nuk rekomandohet për gjidhënese dhe gra shtatzëna.

Disa nga dobijt e këtij çaji : nuk përmban kafeinë, ndihmon në problemet e trejtjes, largon gazrat,ndihmon për të luftuar depresionin,reduktimin e stresit.
Lufton pagjumsinë,lufton stresin kronik dhe ankthin.

Brand

Др.Лавендер

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LAVENDER DRIED FLOWERS 100 g”