Description

Zgjidhje natyrale për problemet e aparatit tretës

Laxo Max është një suplement dietik i bazuar në laktulozë dhe ekstrakte të thata të lëvores së yardheve, gjetheve të barit, rrënjës së luleradhiqes mongole dhe lules së kamomilit. Gjethet e sanës dhe lëvorja e yardhesë kontribuojnë në funksionimin normal të traktit intestinal.

Indikacionet

Rekomandohet përdorimi i Laxo Max në:

problemet me kapsllëkun
probleme me fryrjen dhe gazrat
për të ruajtur shëndetin normal të zorrëve

Paketimi: 10 thasë

Mënyra e përdorimit: 1 qese, 2-3 herë në javë. Vendosni përmbajtjen e qeskës në një gotë dhe spërkatni me 200 ml ujë të vakët. Përzieni tretësirën dhe pijeni menjëherë. Pas kësaj mund të pini një gotë tjetër ujë.

Brand

МаксМедика

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LAXO MAX Sachets x 30”