CANNA HOT KREM 250 ml 5%

570,00 den

Masazhoni xhelin në vendin e lënduar 3 deri në 4 herë në ditë. Në varësi të llojit të lëkurës, efekti i ftohtë mund të ndodhë menjëherë pas aplikimit ose me vonesë.

Out of stock

SKU: PMED-38 Category:

Description

Xhel Cannahot me 5% vaj të farës së kanabisit është një produkt kozmetik i destinuar për aplikim në lëkurë, me efekt ngohës. Përmban vaj kanabisi, i cili për shkak të përbërjes së tij të pasur stimulon qarkullimin dhe vepron në lëkurë në kohën e duhur.

Brand

Фармамед

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CANNA HOT KREM 250 ml 5%”