CANNA FORTE Cream 250ml 10%

570,00 den

Out of stock

SKU: PMED-28 Category:

Description

Kremi CANNA FORTE me 10% vaj të farës së kërpit është një produkt kozmetik i destinuar për aplikim në lëkurë.

Falë përbërjes së tij, CANNAFORTE ofron një ndjesi paksa ftohëse në lëkurë. Për shkak të përmbajtjes së lartë të vajit të kërpit, CANNA FORTE përmirëson më intensivisht qarkullimin dhe kontribuon në lehtësimin e dhimbjeve. Vaji i kërpit gjithashtu ushqen, rigjeneron dhe hidraton lëkurën dhe qetëson irritimet sepse është i pasur me acide yndyrore, vitamina A, B1, B2, B6, C dhe E.

Për shkak të përmbajtjes së lartë të vajit të kërpit, produkti ndihmon në proceset inflamatore të lëkurës dhe balancon prodhimin e sebumit në lëkurë.

Kjo mënyrë veprimi është e përshtatshme për sëmundje të tilla si psoriasis, ekzema dhe dermatiti atopik.

Për shkak të ndjesisë së lehtë të ftohjes, kremi mund të aplikohet për masazh për dëmtimet sportive dhe dhimbjet e shpinës.

Masazhoni kremin në vendin e lënduar 3 deri në 4 herë në ditë. Përdorni sipas nevojës.

Brand

Фармамед

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CANNA FORTE Cream 250ml 10%”