IMUNITINN MR Tablets x 10

540,00 den

Out of stock

SKU: INNVT-6 Category:

Description

Përbërja

Ekstrakt i thatë i gjethes së çajit jeshil (Camellia sinesis (L.) Kuntze) i standardizuar në 95% polifenole dhe 45% epigallocatechin gallate (EGCG) 444,5 mg nga të cilat EGCG 200 mg
Lactobacillus rhamnosus CRL 1505 25 mg (1×109 CFU)
Vitamina D3 (kolekalciferol) 50 μg (2000 IU)

Pse IMUNITIN® MR?

Parandalimi i infeksioneve virale të traktit respirator
Zbutja dhe trajtimi i simptomave të gripit
Stimulimi i sistemit imunitar
Parandalimi i superinfeksionit bakterial në infeksionet virale
Terapia ndihmëse në trajtimin e infeksioneve virale, bakteriale dhe
mykrave
Mbrojtja e qelizave nga stresi oksidativ
Terapi komode, aplikohet një herë në ditë

Dozimi – përdorimi

Merrni 1 tabletë në ditë me një gotë ujë

Brand

Инвента

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “IMUNITINN MR Tablets x 10”