GENGIGEL Spray 0,01% 50 ml

590,00 den

Aplikoni 1-2 herë në zonën e prekur.

4 in stock

SKU: MEDS-12 Category: Tag:

Description

Gengigel spray është veçanërisht i përshtatshëm për përdorim të jashtëm. Spërkatësi inovativ lejon aplikim të lehtë dhe siguron shpërndarje të barabartë të lëngut në mishrat e dhëmbëve._x000D_
_x000D_
Përshkrim i gjerë:_x000D_
_x000D_
Spray Gengigel është një ndihmë e shpejtë dhe efektive për: • mishrat e inflamuar dhe të fryrë, mishrat e gjakosur • xhepat e mishrave të dhëmbëve të thelluar • dëmtimin e mishit të dhëmbëve për shkak të nxjerrjes ose pastrimit të dhëmbëve ose operacionit • indeve të irrituara në gojë për shkak të fiksimit (kurora, ura ) ) ose protezat mobile. Gengigel në formë spray janë veçanërisht të përshtatshme për aplikim në vende të vështira për t’u arritur ose në pjesë të dhimbshme të zgavrës orale. Përbërja Acidi hialuronik, ksilitoli, alkooli dhe përbërës të tjerë.

Brand

Медис

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “GENGIGEL Spray 0,01% 50 ml”