EUCERIN Urea 30 % Repair PLUS Cream 75 ML 89733

835,00 den

1 in stock

Description

Si rezultat i presionit mekanik ose fërkimit, mund të formohen pjesë shumë të thata, të ashpra dhe me luspa të lëkurës, veçanërisht në bërryla, këmbë, duar dhe gjunjë.

Zbut zonat e thata, të vrazhda dhe me luspa të lëkurës
Eksfoliron dhe e bën lëkurën të lëmuar dhe të butë

Kremi Eucerin® UreaRepair PLUS me 30% ure përmban një kombinim unik të:

Ure 30% me koncentrim të lartë për eksfolim të butë
Faktorët natyralë hidratues ruajnë lagështinë në lëkurë dhe në këtë mënyrë përmirësojnë hidratimin
Ceramidet – forcojnë barrierën e lëkurës dhe zvogëlojnë humbjen e ujit

Brand

Еуцерин

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “EUCERIN Urea 30 % Repair PLUS Cream 75 ML 89733”