EUCERIN Q10 Anti-Wrinkle Day Cream 50 ML 63413

1,290,00 den

1 in stock

Description

Krem dite aktive Q10 kundër rrudhave

Kremi i ditës për lëkurë të thatë është bërë posaçërisht me koenzimën Q10, një përbërës natyral në lëkurë që u jep energji qelizave, por përqendrimi i të cilit zvogëlohet gradualisht me kalimin e kohës. Q10 lufton shenjat e plakjes, si rrudhat në lëkurën e ndjeshme.

Antioksidantët e shtuar – vitamina C, E dhe biotina, ushqejnë lëkurën e thatë dhe të ndjeshme. Nuk ka erëra, ngjyra artificiale apo alkool në formulë.

Rekomandohet për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme, e cila shpesh është e prirur për acarim. Me përdorim të rregullt, lëkura duket më e lëmuar dhe më e fortë.

Nuk shtohen parabene dhe ngjyra artificiale, gjë që siguron tolerancë të mirë të lëkurës.

Brand

Еуцерин

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “EUCERIN Q10 Anti-Wrinkle Day Cream 50 ML 63413”