EUCERIN pH 5 Shower Oil 400 ML 63122

880,00 den

2 in stock

Description

Vaji i dushit Eucerin pH5 – një formulë me një vlerë optimale të pH-së ndihmon në rikthimin e mbrojtjes natyrale të lëkurës dhe ka një efekt të dobishëm në ndjeshmërinë e saj.

Formulë e lehtë me gaz
Përmban një sasi të madhe vajrash natyralë, për efekt intensiv dhe shtesë
Lëkura bëhet e lëmuar dhe e butë dhe mbrohet nga tharja, edhe me larje të shpeshta
I përshtatshëm për kujdesin e përditshëm të lëkurës së prirur ndaj alergjive – Alergjia e tipit 1 (p.sh. poleni)
Hulumtimet dermatologjike vërtetojnë efikasitetin dhe tolerancën shumë të mirë të produktit nga lëkura e ndjeshme dhe e thatë

Brand

Еуцерин

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “EUCERIN pH 5 Shower Oil 400 ML 63122”