EUCERIN pH 5 Dermo Capillaire Shampoo 250 ML 69653

610,00 den

1 in stock

Description

Një kokë e shëndetshme ka një pH pak acid prej 4.5 deri në 5.5.

Ky mjedis acid natyral mbron lëkurën nga bakteret e dëmshme ose irritues të tjerë. Prandaj, kur ekuilibri është i shqetësuar – për shembull nga nxehtësia, sëmundjet, kozmetika ose stresi, skalpi i kokës mund të bëhet i ndjeshëm.

Shampo Sensitive Scalp është formuluar posaçërisht për të ruajtur nivelin e pH natyral të lëkurës, lan në mënyrë efektive flokët dhe lëkurën e kokës dhe mbron nga thatësia dhe acarimi. Lan papastërtitë, polenin dhe alergjenët, dhe flokët janë me shkëlqim, të butë dhe të lëmuar.

E pershtatshme per bebe mbi 3 muaj.

Brand

Еуцерин

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “EUCERIN pH 5 Dermo Capillaire Shampoo 250 ML 69653”