EUCERIN DERMO PURE CLEANSING Gel 400 ML 88982

760,00 den

Out of stock

Description

Xhel për larjen e fytyrës për lëkurë të yndyrshme
Heq butësisht sebumin e tepërt dhe jep një efekt mat në lëkurë
Efikasitet dhe tolerancë e shkëlqyer e lëkurës së prirur ndaj akneve
Është në përputhje me produktet për trajtimin e akneve
Jokomedogjene

Brand

Еуцерин

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “EUCERIN DERMO PURE CLEANSING Gel 400 ML 88982”