EUCERIN Dermo Capillaire ANTI-DANDRUFF Cream Shampoo 250 ML 69655

840,00 den

2 in stock

Description

Krem-shampo kundër zbokthit është krijuar posaçërisht për shpëlarjen e kokës me zbokth të thatë. Lan butësisht lëkurën e kokës dhe flokët nga luspat e bardha, redukton dhe kontrollon në mënyrë efektive shfaqjen e zbokthit. Formula e tij e butë qetëson skalpin e kokës dhe redukton kruajtjen pas larjes së parë.

Flokët duken me shkëlqim, të butë dhe të lëmuar.

Brand

Еуцерин

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “EUCERIN Dermo Capillaire ANTI-DANDRUFF Cream Shampoo 250 ML 69655”