EUCERIN Caring Oil 125 ML 63178

1,010,00 den

1 in stock

Description

Parandalues gjatë shtatzënisë, gjatë pubertetit ose në ndryshime të papritura të peshës.
Për ushqim, relaksim dhe masazh të lëkurës
Përbërësit aktivë në formulë ndihmojnë në reduktimin e shenjave të shtrirjes. Lëkura është e lëmuar dhe e butë
Në kombinim me masazhin e rregullt, qarkullimi i gjakut në lëkurë përmirësohet dhe në këtë mënyrë përmirësohet elasticiteti i saj.
Aromë e këndshme, e përthithur shpejt, e lehtë për t’u aplikuar
Formula pa konservues është formuluar posaçërisht nga vajra natyralë të zgjedhur me një përmbajtje të lartë të acideve yndyrore – vaj luledielli, bajame dhe vaj jojoba.

Gjithashtu përmban vitaminë E për të mbrojtur kundër radikalëve të lirë. Studimet dermatologjike kanë treguar një tolerancë shumë të mirë të lëkurës së thatë dhe të ndjeshme.

Brand

Еуцерин

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “EUCERIN Caring Oil 125 ML 63178”