EUCERIN AtopiControl 12% Omega Lotion 400 ML 63172

1,570,00 den

1 in stock

Description

Losion qetësues trupi – i përshtatshëm për bebe.

Losioni qetësues i trupit është një kombinim i acideve yndyrore të përqendruara omega 6 (vaji i natës dhe vaji i farave të rrushit) dhe likokalkonit qetësues A (ekstrakti i rrënjës së jamballit kinez), i cili rikthen dhe forcon funksionin pengues natyror të lëkurës. Aplikojeni një ose dy herë në ditë ose si ndihmës në kombinim me kremin qetësues intensiv Eucerin AtopiControl gjatë fazave akute të inflamacionit.
Përdorimi i rregullt zbut kruajtjen dhe shtrëngimin e lëkurës, dhe lëkura është dukshëm më e butë dhe më e lëmuar.

Studimet klinike dhe dermatologjike vërtetojnë se locioni i trupit Soothing është i përshtatshëm për kujdesin e lëkurës atopike të foshnjave, fëmijëve dhe të rriturve.

Formula e produktit nuk përmban aroma, ngjyra dhe parabene për të minimizuar rrezikun e acarimit dhe alergjive.

Brand

Еуцерин

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “EUCERIN AtopiControl 12% Omega Lotion 400 ML 63172”