Effecol Fiber Sachets x 14

860,00 den

PERDORIMI: 1 thasë në ditë. Doza mund të rritet deri në 2 thasë në ditë.

2 in stock

Description

Produkt i specializuar me fibra të tretshme në ujë, çamçakëz guar, për trajtimin e IBS dhe kapsllëkut kronik • Në formë të lëngshme për përdorim të drejtpërdrejtë me aromë dardhe (secila qeskë përmban 4g PHGG + 100mg simetikon) • Krijon një xhel të trashë, përmirëson mikroflorën dhe zbut jashtëqitjet , normalizon lëvizshmërinë, heq gazrat. • I përshtatshëm për trajtimin e sindromës së zorrës së irrituar, për të normalizuar mikroflorën e zorrëve, për të zvogëluar fryrjen e barkut.

Brand

Епсилон Хеалтх

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Effecol Fiber Sachets x 14”