CH ALPHA gel 75 ml

550,00 den

Out of stock

SKU: DOPPLHRZ-15 Category:

Description

Formulë e re e arnica, temjan dhe xhel xhenxhefil për nyje dhe muskuj të dhimbshëm dhe të mbingarkuar. Xheli i kyçeve ka një veprim qetësues dhe relaksues, jo të yndyrshëm dhe jo ngjitës që depërton thellë në nyje dhe indet muskulore, ku stimulon qarkullimin e gjakut.

Brand

Допелхерц

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CH ALPHA gel 75 ml”