TETESEPT JOINT & MUSCELS BATH 150 ml

410,00 den

“Përdorimi: Në varësi të madhësisë së vaskës, shtoni 1 kapak në ujë të nxehtë në 35-38 ° C dhe shijoni për 10-15 minuta. Ne ju rekomandojmë që të ngroheni dhe të pushoni pas larjes. Mund të përdoret çdo ditë ose si e nevojshme. Paralajmërim: Produkti i banjës për të rritur Mbajeni larg fëmijëve, Mos e përdorni në lëkurë të dëmtuar Mos përdorni gjatë shtatëzënësisë dhe laktacionit Shënim: Shtoni banjën në ujin e para-përgatitur të banjës për të shmangur ndonjë njollë në vaskë. “Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me sipërfaqe të ndjeshme. Shpëlajeni vaskën me ujë të ngrohtë pas larjes për të hequr mbetjet e produkteve. Ju rekomandojmë që të ngroheni dhe të pushoni pas larjes. Mund të përdoret çdo ditë ose sipas nevojës. “

Out of stock

SKU: TETES-13 Category: Tags: , , ,

Description

Arnica + Gavez + Rozmarinë + Pisha e bardhë. Dush i përqendruar 125 ml, pa flluskë, për 12 banja. Ka një efekt të dobishëm në relaksimin dhe rijetëzimin e trupit tuaj – rekomandohet për tension. Përzierja unike e vajrave thelbësorë me cilësi të lartë të arnica, gavez, rozmarina dhe pisha e bardhë është përshtatur për nevojat specifike të gjymtyrëve të tensionuara dhe të mbingarkuara. Kur kombinohet me ujë të ngrohtë, stimulon qarkullimin sipërfaqësor dhe ndihmon në lehtësimin e tensionit. Efekti afatgjatë: Ndjenjë e këndshme e zgjatur për orë të tëra pas larjes Përfitoni nga qëndrueshmëria e gjatë efekti i këtij kombinimi unik dhe hiqni qafe tensionin, çlironi tensionin dhe bëjeni trupin tuaj të ndihet më mirë. Testuar dermatologjikisht. Ushqen dhe ushqen lëkurën falë lipos “Pa parafinë, vajra silikoni dhe minerale. I përshtatshëm për veganët”.

Brand

Тетесепт

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TETESEPT JOINT & MUSCELS BATH 150 ml”